• https://www.facebook.com/cukurovamuzik?ref=hl

Çukurova Müzik Akademi

M.E.B Onaylı Müzik Kursu

Facebook

Bağlama Eğitimi




Bağlama derslerinde temel bağlama teknikleri, duruş, oturuş ve tutuş ile başlanıp ilk ayda hemen basit türküler çalınmaktadır. Tavırlar, ve akort ayarı, temel müzik bilgileri, ayaklar(makam bilgileri), nota bilgisi, farklı bağlama düzenleri, popüler türküler ve klasikleşmiş halk türküleri, değişik yörelere ait eserler derslerde çalışılmaktadır. Ayrıca ileri seviye öğrencilerle, sağ ve sol el denge çalışmaları, hız ve kondisyon çalışmaları ile etütler, gamlar çalışılmaktadır.

Bağlama dersleri, özel ders  olarak yapılmaktadır.  Bağlama dersleri, 7 yaş ve üzeri her yaş için uygundur. Bağlama derslerinde kursiyerin belirleyeceği saatlere göre ders saatleri düzenlenir. Grup Teorik derslerinde kursiyerin katılacağı grubun ders saatleri temel alınır. Dersler haftada bir gün, 50Dakika olarak yapılmaktadır.Bağlama Derslerimizde kursiyerlerin isteği üzerine KISA SAP ve UZUN SAP Bağlama dersleri verilmektedir.Kursiyerlerimiz bağlamaları kendileri temin edebilecekleri gibi kurumuzun öğrencilerimize yapmış oldukları indirimlerden faydalanarak Çukurova Müzik Akademi'den de satın alabilirler.
Bağlama derslerimize kayıt olan kursiyerlerimiz ayrıca haftada bir gün 50 Dk Teorik ( Nota ve Solfej )derslerden ücretsiz olarak faydalanmaktadır.



                    

 

HERKES İÇİN
MÜZİK

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin ;